Telefon E-post
Juhataja Jaanus Mesak

616 1301

jaanus@messiehitus.ee
Büroojuht-assistent Kai Ratassepp 616 1301 kai@messiehitus.ee
Pearaamatupidaja Eve Tamm 616 1317 eve@messiehitus.ee
Eelarvestaja Kadi Männamaa 523 3315
kadi@messiehitus.ee
Eramajade ehitusjuht Avo Tagapere 507 8526
avo@messiehitus.ee
Ärihoonete ehitusjuht Peeter Soe 503 7324
peeter@messiehitus.ee
Projektijuht Andrus Rebane
551 2799
andrus@messiehitus.ee
Projektijuht Olger Velleste 502 6311
olger@messiehitus.ee 
Projektijuht Arne Kuusik
505 0698
arne@messiehitus.ee
Objektiinsener Kaisa Männamaa 512 0819
kaisa@messiehitus.ee