Telefon          E-post
Juhataja Jaanus Mesak 616 1301 jaanus@messiehitus.ee
Büroojuht-assistent Kai Ratassepp 616 1301 kai@messiehitus.ee
Pearaamatupidaja Eve Tamm 616 1317 eve@messiehitus.ee
Raamatupidaja Ingre Haab 616 1306 ingre@messiehitus.ee
Müügijuht Harri Lemsalu 616 1308 harri@messiehitus.ee
Eramajade ehitusjuht Avo Tagapere 616 1307 avo@messiehitus.ee
Ärihoonete ehitusjuht Peeter Soe 616 1304  peeter@messiehitus.ee
Projektijuht Kristjan Sulbi 616 1303 kristjan@messiehitus.ee
Projektijuht Ülo Roosimets 616 1316 ylo@messiehitus.ee
Projektijuht Indrek Kalbus 616 1305 indrek@messiehitus.ee