Telefon          E-post
Juhataja Jaanus Mesak

616 1301

jaanus@messiehitus.ee
Büroojuht-assistent Kai Ratassepp 616 1301 kai@messiehitus.ee
Pearaamatupidaja Eve Tamm 616 1317 eve@messiehitus.ee
Eelarvestaja Kadi Männamaa 616 1310 kadi@messiehitus.ee
Eramajade ehitusjuht Avo Tagapere 616 1304 avo@messiehitus.ee
Ärihoonete ehitusjuht Peeter Soe 616 1304  peeter@messiehitus.ee
Projektijuht Raido Toop 616 1305 raido@messiehitus.ee
Projektijuht Olger Velleste 616 1305 olger@messiehitus.ee 
Projektijuht Arne Kuusik
616 1303 arne@messiehitus.ee
Objektiinsener Kaisa Männamaa 616 1306 kaisa@messiehitus.ee